Szukasz wysokiej jakości amerykańskich mebli, którymi Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się przez wiele lat? Zajrzałeś na własne podwórko? Jeśli nie, możesz być zaskoczony, gdy odkryjesz, że lokalnie wykonane meble mają większą wartość niż cokolwiek, co można znaleźć w lokalnym sklepie wielkopowierzchniowym. Brzmi niemożliwie? Sprawdź to.

Szybko wyszukaj w swojej lokalizacji (Internet, Yellow Pages lub w inny sposób) coś w rodzaju „meble na wymiar katowice budowane na zamówienie”. Bez wątpienia będziesz w stanie zlokalizować wiele małych firm specjalizujących się w wysokiej jakości, ręcznie robionych meblach. Sztuczka polega na ustaleniu, który z tych rzemieślników rutynowo buduje meble, których szukasz. Te informacje mogą zaoszczędzić tysiące dolarów!

Prawdopodobnie myślisz, że tworzenie niestandardowych, ręcznie robionych mebli specjalnie dla Ciebie jest zbyt drogie, prawda? Cóż, może to być prawda, jeśli pracujesz z rzemieślnikiem, który musi zaczynać od zera i spędzać dużo czasu na projektowaniu mebli, zanim jeszcze rozpocznie proces budowy mebli. Ale jeśli znajdziesz rzemieślnika, który zbudował już meble, których potrzebujesz, zaoszczędzi cenny czas projektowania i będzie mógł skupić się na dostosowaniu istniejących projektów do twoich potrzeb. Niewielkie zmiany wymiarów są na ogół łatwe i niewiele zwiększają koszt niestandardowych, ręcznie robionych mebli. Inne łatwe i niedrogie modyfikacje, które mogą spersonalizować meble, obejmują niestandardowe wykończenia, niestandardowe style nóg, niestandardowe krawędzie i instalację własnego wyboru sprzętu.

Czy lokalnie ręcznie robione meble na zamówienie będą kosztować mniej niż gotowe chińskie meble importowane w Bob’s lub Ashely Furniture? Oczywiście nie. Ale dla tych, którzy szukają jakości i wartości w swoich meblach, inwestowanie w prawdziwe meble już teraz opłaci się na dłuższą metę. Są szanse, że nigdy nie będziesz musiał wymieniać lokalnie wykonanych mebli na zamówienie. Będzie w twojej rodzinie od pokoleń, pamiątka, z której posiadania będziesz dumny i którą przekażesz swoim dzieciom i wnukom – inwestycja w przyszłość twojej rodziny, a także przyszłość twojej społeczności.

Znajdź opcje i wskazówki dotyczące kupowania lokalnie wykonanych mebli na zamówienie w Vermont Woods Studios.

By Gilbert

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *